
Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Targu realizuje projekt pn.: „Wzmocnienie potencjału administracyjnego ANS w Nowym Targu”.
Projekt realizowany jest w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (Priorytet 1 Umiejętności, Działanie 01.05 Umiejętności w szkolnictwie wyższym).
Nr umowy o dofinansowanie: FERS.01.05-IP.08-0415/25-00
Okres realizacji projektu: 01.03.2026 r. – 28.02.2029 r.
W ramach projektu realizowane jest wsparcie w postaci realizacji szkoleń wzmacniających potencjał administracyjny kadry Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Targu w czterech obszarach kompetencji:
- Kompetencje zarządcze,
- Kompetencje cyfrowe,
- Kompetencje w zakresie zielonej transformacji,
- Kompetencje transwersalne.
Szkolenia realizowane są dla kadry administracyjnej i/lub technicznej oraz kadry kierowniczej/zarządzającej Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Targu.
Zapraszamy na szkolenie w obszarze kompetencje cyfrowe, temat szkolenia: „Cyberbezpieczeństwo – Warsztat bezpieczny pracownik”, które odbędzie się w dniach 25 i 26 maja 2026 r. Szczegóły na stronie projektu w zakładce: Harmonogram wsparcia.
#FunduszeUE
#FunduszeEuropejskie


