Życie jest za krótkie, by żyć byle jak

Życie jest za krótkie, by żyć byle jak

1 października 2022 r. w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Jubileuszu  XV-lecia Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Nowym Targu.

Licznie zgromadzeni studenci-członkowie UTW w Nowym Targu oraz zaproszeni  znamienici goście, wśród których obecni byli przedstawiciele lokalnych władz, świata nauki i kultury, jak również słuchacze z zaprzyjaźnionego zakopiańskiego UTW wspólnie celebrowali ten ważny, nie tylko dla Stowarzyszenia, dzień. Uroczyste obchody jubileuszu były doskonałą okazją do powrotu dominionych lat działalności oraz podsumowania imponującego dorobku organizacji. W programie wydarzenia znalazły się również wystąpienia ważnych osobistości, podziękowania i gratulacje. Stowarzyszenie za zasługi dla rozwoju regionu zostało wyróżnione Medalem Pamiątkowym Podhala.

Podhalańską Państwową Uczelnię Zawodową w Nowym Targu  reprezentowała dr Anna Borkowska, nauczycielka akademicka, która od lat prowadzi zajęcia z języka angielskiego dla słuchaczy UTW, a także Dorota Pietrow, opiekun Stowarzyszeń UTW na Podhalu, która w imieniu p.o. Rektora PPUZ w Nowym Targu dr Bianki Godlewskiej-Dzioboń, odczytała list gratulacyjny.

Na ręce Pani Elżbiety Łabuz składamy serdeczne gratulacje za organizację obchodów.

Jubileusz 15-lecia UTW w Nowym Targu