Zimowe Zawody o Puchar Rektora PPUZ w Nowym Targu

9 marca 2022 r. na Długiej Polanie w Nowym Targu odbędą się Zimowe Zawody o Puchar Rektora PPUZ w Nowym Targu.

Zaplanowano rywalizację w czterech kategoriach: snowboardzie, narciarstwie alpejskim, biegu górskim oraz zjeździe na dętce. Zawody mają na celu popularyzację zimowych form aktywności fizycznej w środowisku lokalnym, integrację środowiska akademickiego z młodzieżą szkół średnich oraz promocję Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu. Na zwycięzców czekają puchary i dyplomy.

Do udziału zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Aby się zapisać, wystarczy do 4 marca 2022 r. wypełnić formularz udziału i wysłać zgłoszenie na adres: zwfis@ppuz.edu.pl.

Organizatorzy:

Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu

Instytut Nauk Humanistycznych i Turystyki PPUZ w Nowym Targu

Klub Uczelniany AZS PPUZ w Nowym Targu.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła: p.o. Rektora – dr Bianka Godlewska-Dzioboń.

Patronat medialny – Nowotarska Telewizja Kablowa.

Zapraszamy do udziału!

Szczegółowe informacje w regulaminie.

Formularz zgłoszenia.