Zapraszamy na Dzień Otwarty PPUZ w Nowym Targu

Powtórka do matury z Podhalańską Państwową Uczelnią Zawodową w Nowym Targu dobiegła końca. Webinaria obejmowały powtórkę z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego. Wszystkim Maturzystom dziękujemy za obecność oraz życzymy sukcesu podczas egzaminu dojrzałości. Serdeczne podziękowania kierujemy do nauczycieli akademickich: dra Dominika Borowskiego, dra Piotra Fijałkowskiego oraz dra Mariusza Trawińskiego za zaangażowanie, pomoc w usystematyzowaniu wiedzy oraz cenne wskazówki, które staną się drogowskazem na ścieżce edukacyjnej.

7 kwietnia w kampusie PPUZ w Nowym Targu odbędzie się stacjonarny dzień otwarty. Podczas wydarzenia nasi Goście będą mogli wziąć udział w interesujących wykładach akademickich oraz warsztatach, poznać infrastrukturę Uczelni, zobaczyć specjalistyczne zaplecze naukowo-dydaktyczne, zapoznać się z ofertą edukacyjną Uczelni, uzyskać szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji, kształcenia, stypendiów, a także porozmawiać z nauczycielami akademickimi oraz poznać starszych kolegów – studentów. Rozpoczynamy o godzinie 10.00.

Zapraszamy do zapoznania z programem wydarzenia.

Zapraszamy do udziału!