XXXIX Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2023 z udziałem PPUZ w Nowym Targu

XXXIX Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2023 z udziałem PPUZ w Nowym Targu

W dniach 10-11 marca br. w warszawskim centrum wystawienniczym EXPO XXI odbywa się XXXIX Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2023. Na wydarzeniu obecni są również przedstawiciele Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu, którzy promują Uczelnię, ofertę edukacyjną, proces kształcenia oraz możliwości zawodowe absolwentów poszczególnych kierunków.

Warszawskie targi to prestiżowe wydarzenie, podczas którego na maturzystów oraz uczniów szkół podstawowych czekają m.in. liczne prezentacje uczelni wyższych oraz szkół średnich, wystąpienia autorytetów, powtórki przed egzaminem dojrzałości, doradztwo zawodowe. Jest to jednak przede wszystkim szansa na wybór wymarzonej uczelni, szkoły oraz kierunku dającego nie tylko satysfakcję i możliwość rozwoju, ale także szerokie perspektywy pracy zawodowej. Wydarzenie pomoże kandydatom na studia oraz uczniom szkół podstawowych w podjęciu świadomej decyzji o kontynuowaniu edukacji.

PPUZ w Nowym Targu, chociaż oddalona o kilkaset kilometrów od stolicy, cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczestników. Targi przyciągnęły rzesze młodych osób poszukujących swojej drogi i inspiracji.

Centrum wystawiennicze tętni życiem, pozytywną atmosferą, gwarem radosnych rozmów. Wydarzenie jest także okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy wystawcami.

Więcej informacji nt. wydarzenia – tutaj.

Przedstawiciele Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu wzięli udział również w Międzynarodowych Targach w Rzeszowie w dniach 1-2 marca 2023 r. Kolejną okazją do spotkania będą XXV Ogólnopolskie Targi Edukacja 2023 w Katowickim Spodku w dniach 21-22 marca br. Czekamy na Ciebie!