Z okazji jubileuszu 150-lecia Zespół Szkół Budowlanych im. dra Władysława Matlakowskiego w Zakopanem została zaprezentowana wystawa prac absolwentów ZSB, którzy kontynuowali swoją edukację na kierunku architektura w ANS w Nowym Targu. Wystawa pokazuje, jak ważną rolę pełni dalsze kształcenie i rozwijanie pasji młodych ludzi. To również przykładem dobrej współpracy pomiędzy szkołą średnią a uczelnią wyższą oraz możliwości, jakie daje kontynuacja nauki w ANS w Nowym Targu.
Wystawę przygotowały mgr inż. Ewa Majewska i dr inż. Jolanta Gut. Swoje prace zaprezentowali inż. arch. Mateusz Łowisz i mgr. inż. arch. Mateusz Furczoń – absolwenci technikum budownictwa, rozwijający swoje zainteresowania oraz umiejętności projektowe na studiach architektonicznych.
fot. EM i JG archiwum INT


