VIII Zgromadzenie Plenarne KRePUZ z udziałem p.o. Rektora dr Bianki Godlewskiej-Dzioboń

VIII Zgromadzenie Plenarne KRePUZ

W dniach 19–22 września 2022 r. w Mikołajach odbywało się VIII Zgromadzenie Plenarne Konferencji Rektorów Publicznych Uczelni Zawodowych.

W spotkaniu wzięli udział rektorzy i prorektorzy uczelni z całego kraju, jak również przedstawiciele Ministerstwa Edukacji i Nauki, a także Przewodniczący Polskiej Komisji Akredytacyjnej – prof. dr hab. Stanisław Wrzosek. Podhalańską Państwową Uczelnię Zawodową w Nowym Targu reprezentowała p.o. Rektora dr Bianka Godlewska-Dzioboń.

Podczas Zgromadzenia zrealizowano szereg paneli dyskusyjnych z ekspertami, zaś wtorkowa uroczysta gala w Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży stała się okazją do wręczenia odznaczeń państwowych.

Gospodarzem wydarzenia była Akademia Nauk Stosowanych w Łomży.