Studiuj w PPUZ w Nowym Targu – Rekrutacja trwa

Stoisz u progu edukacyjnego dylematu? Zastanawiasz się, jaką uczelnię wybrać i na który kierunek się zapisać? Trafiłaś/eś doskonale! Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu to wybór właśnie dla Ciebie. U nas zdobędziesz tytuł licencjata, inżyniera, magistra. W ofercie edukacyjnej znajdziesz 15 kierunków studiów:

• architekturę,
  • bezpieczeństwo narodowe,
  • dietetykę,
  • filologię angielską,
  • finanse i rachunkowość,
  • fizjoterapię,
  • gospodarkę przestrzenną,
  • informatykę ekonomiczną,
  • kosmetologię,
  • pielęgniarstwo,
  • pracę socjalną,
  • ratownictwo medyczne,
  • rachunkowość i analitykę ekonomiczną,
  • sport,
  • turystykę i rekreację.

Informatyka ekonomiczna

Na szczególną uwagę zasługuje kierunek informatyka ekonomiczna, na którym Uczelnia rozpoczęła kształcenie w roku akademickim 2022/2023. Informatyka ekonomiczna jest przyszłościowym kierunkiem, dającym szerokie perspektywy zatrudnienia. Studenci zdobywają wiedzę pod okiem specjalistów, wykorzystując profesjonalne pracownie: komputerowe i sieciowe.

Nowe ścieżki kształcenia

PPUZ w Nowym Targu przygotowuje nowe ścieżki kształcenia – kierunek lekarski, sport i turystykę na terenach górskich oraz psychologię.

Ważna informacja

Zapisując się na studia w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu od 1 października 2023 r. będziesz studentem Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Targu.

Co dla Ciebie mamy?

• Kształcimy zarówno w formie stacjonarnej jak i niestacjonarnej.
  • Oferujemy edukację zindywidualizowaną w ramach Podhalańskiego Centrum Tutoringu.
  • Posiadamy nowoczesną bazę dydaktyczną, profesjonalne laboratoria i pracownie, a także imponującą Bibliotekę Akademicką.
  • Osiągasz doskonałe wyniki naukowe, artystyczne lub sportowe? Mamy dla Ciebie dodatkową motywację – stypendium rektorskie.
  • Pasjonujesz się aktywnością fizyczną? Dołącz do Akademickiego Związku Sportowego, działającego przy PPUZ w Nowym Targu. Chcesz jeszcze bardziej zintensyfikować edukację? Działaj w kołach naukowych, zrzeszających studentów poszczególnych kierunków.
  • Marzysz o wyjeździe na część studiów lub praktyki zawodowe do innego kraju? Skorzystaj z programu Erasmus i kształć się na zagranicznej uczelni.

Już dziś zapraszamy Cię do wyruszenia razem z nami w edukacyjną podróż, wybierz wymarzony kierunek i rozwiń skrzydła.

Rekrutacja na studia w PPUZ w Nowym Targu rozpoczęła się 1 czerwca! Aplikuj teraz!

Dowiedz się więcej – (18) 26-10-702, (18) 26-10-712, (18) 26-10-740, dn@ppuz.edu.pl

Szczegóły dot. rekrutacji oraz oferta edukacyjna – tutaj