Studenci PPUZ w Nowym Targu uczestnikami XXVII Krajowej Konferencji

XXVII Krajowa Konferencja. 8-10 kwiecień 2022 r. Zakopane

Członkowie Samorządu Studenckiego Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu wezmą udział w organizowanej przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej XXVII Krajowej Konferencji.

Spotkanie będzie się odbywało w dniach 7-10 kwietnia 2022 r. w Zakopanem. PPUZ w Nowym Targu będzie reprezentowana przez Mateusza Stopkę-Gadeję, przewodniczącego Samorządu Studenckiego oraz Katarzynę Chlebek, zastępcę przewodniczącego Samorządu Studenckiego. W wydarzeniu wezmą udział studenci z całego kraju. Na uczestników czekają zróżnicowane warsztaty dotyczące między innymi zarządzania projektami, organizacji imprez masowych, cyberbezpieczeństwa czy podstaw pierwszego zatrudnienia. Ponadto w wersji rozszerzonej studenci będą mieli do wyboru dwie ścieżki umożliwiające kompleksowe poznanie tematów związanych z liderstwem oraz strategią promocyjną.