Seminarium z zakresu interpretacji zapisu EKG oraz postępowania w stanach nagłych

15 maja 2023 r. w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu odbyło się otwarte seminarium z zakresu interpretacji zapisu EKG oraz postępowania w stanach nagłych.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Zakład Ratownictwa Medycznego PPUZ w Nowym Targu. Niewątpliwie kardiologia jest niezwykle interesującą dziedziną medycyny, gdyż w seminarium wzięło udział aż 180 osób.

Szczególne podziękowania kierujemy do prelegentów: Justyny Adamczuk, Wojciecha Stolarczyka, Grzegorza Olszewskiego oraz Jakuba Czerwca, którzy z pasją i zaangażowaniem wygłosili merytoryczne oraz niezwykle ciekawe wykłady z zakresu elektrokardiografii stanów nagłych.

Z pewnością to nie ostatnie wydarzenie tego typu zorganizowane w murach PPUZ w Nowym Targu. Zachęcamy do obserwowania naszych social mediów, aby nie przegapić kolejnych szkoleń.