Jestem psychologiem, absolwentem Uniwersytetu SWPS, doktorem nauk medycznych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, terapeutą oraz certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień. Aktualnie rozwijam swoje kompetencje w Szkole Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA.
Pracuję w podejściu humanistycznym, wzbogacając je o elementy mindfulness, terapii skoncentrowanej na emocjach oraz psychologii pozytywnej. W centrum mojej pracy zawsze jest człowiek – jego doświadczenie, zasoby i gotowość do zmiany. Zarówno w gabinecie, jak i w sali dydaktycznej kieruję się empatią, autentycznością i akceptacją – to wartości, które są dla mnie ważne nie tylko zawodowo, ale również w codziennym życiu.
Szczególnie interesuję się psychologią pozytywną oraz psychologią uzależnień. Bardzo cenię pracę z ludźmi – możliwość towarzyszenia w zmianie, wspierania w odkrywaniu własnych zasobów oraz tworzenia relacji opartej na zaufaniu. Lubię uczyć, ale równie mocno cenię uczenie się od innych – spotkanie i dialog traktuję jako wzajemny proces rozwoju.
A kiedy tylko mam wolną chwilę, staram się „porwać” rodzinę w góry – ruch, natura i wspólny czas są dla mnie najlepszym sposobem zadbania o własne zdrowie psychiczne.