PPUZ w Nowym Targu partnerem 8. Biegu po Oddech

3 września br. po raz ósmy ulicami Zakopanego przebiegną uczestnicy Biegu po Oddech, których celem jest wsparcie osób chorych na mukowiscydozę. Wydarzenie organizuje Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą.

Celem corocznej inicjatywy jest budowanie świadomości o mukowiscydozie, promowanie aktywnego trybu życia oraz integracja społeczna. Zebrane środki finansowe pozwolą na wsparcie osób cierpiących na tę nieuleczalną chorobę. Każda edycja przyciąga do Zakopanego kilkaset osób.

Wszystkich zmęczonych wysiłkiem zawodników zapraszamy na stanowisko Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu, gdzie studenci kierunku fizjoterapia wraz z nauczycielami akademickimi będą wykonywać masaże i inne zabiegi pozwalające szybko wrócić do formy. Na Biegu obecne będzie również Centrum Promocji i PR do rozmowy zapraszamy wszystkich zainteresowanych ofertą edukacyjną oraz trwającą rekrutacją.

Ty również możesz pomóc. Wciąż trwają zapisy. Nie możesz dotrzeć do Zakopanego? Weź udział w wirtualnym biegu. Szczegóły w linku.