Powtórka do matury i Dzień Otwarty PPUZ w Nowym Targu

Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu zaprasza tegorocznych Maturzystów do udziału w wirtualnej Powtórce do matury oraz w stacjonarnym Dniu Otwartym.

Powtórka do matury odbywać się będzie w dniach 4-6 kwietnia br. Obejmie obowiązkowe przedmioty maturalne: język polski, matematykę oraz język angielski. W wydarzeniu można wziąć udział za pośrednictwem Uczelnianego kanału YT oraz Wirtualnych Targów Edukacyjnych.

7 kwietnia 2022 r. w budynku „Tatry” PPUZ w Nowym Targu odbędzie się Dzień Otwarty, podczas którego uczniowie szkół średnich będą mogli:

• poznać infrastrukturę Uczelni,
  • zobaczyć specjalistyczne zaplecze naukowo-dydaktyczne,
  • zapoznać się z ofertą dydaktyczną Uczelni,
  • uzyskać szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji, kształcenia, stypendiów,
  • a także porozmawiać z nauczycielami akademickimi oraz poznać starszych kolegów – studentów.

Zapraszamy do udziału!