Powiatowe Targi Edukacyjne w Oświęcimiu z udziałem ANS w Nowym Targu

9 lutego 2024 r. ANS w Nowym Targu wzięła udział w Powiatowych Targach Akademickich organizowanych przez Liceum Ogólnokształcące Nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu.

Ofertę edukacyjną prezentowali przedstawiciele uczelni prywatnych i publicznych, głównie z województwa małopolskiego i śląskiego, w tym Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Targu. Licznie zebrani uczniowie szkół średnich uzyskali informację o oferowanych kierunkach studiów, wymaganiach stawianych kandydatom i atutach kształcenia na poszczególnych uczelniach. Rozwiali swoje wątpliwości, dzięki czemu łatwiej podejmą decyzję o wyborze wymarzonego kierunku studiów.

Szanowni Maturzyści, zachęcamy Was do kontynuowania edukacji. Z wieloma z Was spotkaliśmy się już w Waszych szkołach, po feriach znów ruszamy w drogę, odwiedzimy kolejne szkoły, zobaczymy się również podczas kolejnych targów edukacyjnych. My już nie możemy się doczekać, a Wy?