Centrum Współpracy i Jakości otrzymało podziękowania od Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą

Podziękowania

Centrum Współpracy i Jakości otrzymało podziękowania od Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą za wsparcie wydarzenia organizowanego na rzecz chorych na mukowiscydozę.

PPUZ była partnerem 6. Biegu po Oddech, który odbył się 29 sierpnia 2021 r. w Zakopanem. Podczas wydarzenia uczelnię reprezentowali: dr Bartłomiej Gąsienica-Walczak, zastępca Dyrektora Instytutu Zdrowia, dr Halina Zięba i mgr Katarzyna Wawrzeszak (kierunek fizjoterapia) oraz dr Piotr Sadowski (kierunek turystka i rekreacja).

Za organizację udziału Uczelni w 6. Biegu po Oddech były odpowiedzialne Gabriela Maciasz oraz Dominika Stalmach z Centrum Współpracy i Jakości.

Podziękowania