Podhalańska Uczelnia na Targach Edukacyjnych w Zakopanem

6 grudnia br. odbyły się Targi Edukacyjne w Zespole Szkół Hotelarsko Turystycznych w Zakopanem. W wydarzeniu udział wzięli: wieloletni wykładowca Instytutu Nauk Humanistycznych i Turystyki, dr Piotr Sadowski oraz przedstawiciele Centrum Promocji i PR.

Uczniowie „zakopiańskiego hotelarza” wysłuchali wykładu pt. Warmia i Mazury inaczej. Militarno-turystyczna podróż przez pojezierza, wygłoszonego przez dra Piotra Sadowskiego, a także poznali ofertę edukacyjną Uczelni, wymagania stawiane kandydatom, liczne możliwości, jakie otwierają się przed studentami Podhalańskiej Alma Mater. Na każdego ucznia czekały też atrakcyjne gadżety promocyjne.

Cieszymy się z licznego i aktywnego uczestnictwa w wykładzie oraz z dużego zainteresowania naszą ofertą dydaktyczną i już dziś serdecznie zapraszamy do studiowania w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu.