Piracki Dzień Dziecka z PPUZ w Nowym Targu

Piracki Dzień Dziecka

Podobnie jak w 2022 roku, także i w roku bieżącym pragniemy hucznie uczcić Dzień Dziecka. 1 czerwca br. w godz. 11.00-15.00 w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu odbędzie się Piracki Dzień Dziecka.

Kampus Uczelni zamieni się w statek piracki, gdzie na każdego Gościa w głębinach mórz i oceanów czekać będą niezliczone skarby, a wśród nich: gry, zabawy, warsztaty edukacyjne przeprowadzone przez naszych marynarzy – studentów i wykładowców, spotkanie ze służbami mundurowymi oraz wiele innych atrakcji.

Celem Pirackiego Dnia Dziecka jest dostarczenie najmłodszym wielu pozytywnych wrażeń i dobrej zabawy zgodnie ze słowami Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.