Panorama Coffee – zaprasza na pyszną kawę

Długo wyczekiwana kawiarenka w końcu znalazła właściciela. Pani Anna Wojtaszek, kobieta przebojowa, pełna pasji i energii, od progu zaraża dobrą energią pierwszych ciekawskich.

Lubię działać, aktywność to moje drugie imię – Pani Anna samą siebie określa jako wesołą i przebojową – Dążę do celu, jestem konkretna, ale lubię też spontaniczność, nie zastanawiam się zbyt długo, po prostu działam.

Wchodzimy do wnętrza pomieszczenia o numerze 218. W powietrzu wyczuwalna nutka słodkości i aromatycznej kawy. Dwie młode dziewczyny – Marysia i Jola –  energicznie krzątają się po pomieszczeniu, właścicielka wita nas uśmiechem. Na blacie błyszczy szkło. Ostatnie szlify – tyle zostało do oficjalnego otwarcia.

– 3 dni tyle zajęło mi podjęcie decyzji o wynajmie kawiarenki w budynku Podhalańskiej Uczelni. Lubię wyzwania. Do tej pory prowadziłam i wciąż prowadzę punkt gastronomiczny nad Zalewem Czorsztyńskim. Mnóstwo satysfakcji przynosi mi widok wracających klientów. Wychowywałam dzieci, a jednocześnie poświęcałam się swojej pasji – gastronomii, przetestowałam mnóstwo przepisów. Moja przygoda zaczęła się w styczniu 1995 r. Ciągle się rozwijam, ostatnio wraz z zespołem wzbogaciliśmy nasze kompetencje o kurs baristy. Kontakt z ludźmi to coś, co mnie dodatkowo mobilizuje. Klienci są różni, wiadomo, lubię ludzi, jestem otwarta. Praca tutaj, w większości z młodzieżą, będzie ciekawym doświadczeniem. Dzielę moje życie zawodowe z młodymi osobami, pełnymi zaangażowania, na których mogę polegać, którzy mają niemałe doświadczenie i razem ze mną poświęcają się swojej pasji.

Panorama Coffee to miejsce wyjątkowe również ze względu na lokalizację. Taras widokowy składa się z dwóch części, pierwsza z nich – oszklona, wyposażona w nowoczesne, designerskie meble, komfortowe kanapy i fotele – pozwoli na chwilę zapomnienia nad rozciągającym się wokół widokiem Tatr w całej swojej okazałości i scenerii miasta. Druga odsłonięta część, idealna na pogodne dni, gdzie na klientów czekają stoliki z krzesłami i leżaki, zagwarantuje niezwykłe doznania, to tam słońce będzie łaskotało i ogrzewało skórę swoimi promykami, a świeży powiew wiatru zabłądzi we włosach niejednego klienta. To tu odpoczniecie i zaspokoicie głód w przyjemnym otoczeniu. No i rośliny, tych też tutaj nie brakuje.

Zastanawiacie się, czym Panorama Coffee uraczy Wasze podniebienie? Jest w czym wybierać. Kubki smakowe rozpieścicie za sprawą niejednej pyszności, a wśród nich tosty, kanapki, zapiekanki, burgery, sałatki, ciasta i desery. W karcie znajdziecie też przekąski na słono, no i oczywiście szeroki wachlarz kaw i herbat. Nas najbardziej skusiła szarlotka na ciepło. Dla zabieganych możliwość zapakowania na wynos. My jednak zachęcamy, by pozostać tam na chwilę… lub znacznie dłużej. I jeszcze jedna istotna kwestia, w kawiarence możecie zapłacić kartą.

– Otwieramy się zaraz po długim weekendzie, na początku listopada, czekamy na Was od 8.00 do 18.00, będziemy działać 6 dni w tygodniu. Zapraszamy!

A my, Centrum Promocji i Public Relations, gorąco polecamy!