Ułatwienia dostępu

Opiekun finansowy

Poszukujemy pracowników na stanowisko: Opiekun Finansowy.

miejsce pracy : Nowy Targ ( Placówka Stefczyk Finanse)

zakres obowiązków:

• obsługa transakcji gotówkowych i bezgotówkowych,

• aktywna sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeniowych,

• dbałość o wysoką jakość obsługi Klienta – również telefonicznie,

• budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Nasze wymagania

CZEKAMY NA CIEBIE, JEŚLI:

• łatwo nawiązujesz relacje,

• konsekwentnie dążysz do wyznaczonego celu,

• cechuje Cię otwartość,

• cenisz sobie współpracę i dobrą atmosferę w zespole,

• masz minimum średnie wykształcenie.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie na umowie o prace,

• atrakcyjny system premiowy,

• szkolenie na miejscu w formie online,

• wsparcie opiekuna adaptacyjnego,

• kompleksowe szkolenia,

• możliwość rozwoju,

• możliwość udziału w konkursach sprzedażowych,

• atrakcyjny system benefitów.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z odpowiednią klauzulą dot. przetwarzania danych osobowych na adres: praca@kasystefczyka.pl.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu :

Marlena Kozioł, Dział HR Stefczyk Finanse

Tel kom: 603 766 699