Odwiedzili nas uczniowie szkoły średniej

24 listopada 2022 r. Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu gościła uczniów Zespołu Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce.

Młodzież zwiedziła kampus Uczelni, ze szczególnym uwzględnieniem laboratoriów i pracowni, w których studenci zdobywają umiejętności praktyczne. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również liczne sale wykładowe, przestronna aula, a także pokaźne zbiory Biblioteki Akademickiej.

Oprócz zaplecza dydaktycznego nasi goście poznali ofertę edukacyjną Uczelni, wymagania stawiane kandydatom, a także liczne możliwości, jakie otwierają się przed studentami  Podhalańskiej Alma Mater.

Chcesz poznać nas bliżej? Szukasz uczelni i kierunku idealnego dla Ciebie? Zastanawiasz się, jak studiuje się w PPUZ w Nowym Targu? Zapraszamy do zapisów na indywidualne oraz grupowe spotkania. Nie zwlekaj, czekamy właśnie na Ciebie!

Kontakt:
Małgorzata Kram