Mateusz Stopka-Gadeja nowym przewodniczącym Samorządu Studenckiego

Mateusz Stopka-Gadeja

W wyborach na przewodniczącego Samorządu Studenckiego Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu najwięcej głosów zdobył Mateusz Stopka-Gadeja.

Swoją kandydaturę do objęcia tej zaszczytnej funkcji zgłosili również Małgorzata Stępień, która otrzymała łącznie 141 głosów oraz Zofia Turek, której poparcie okazało 33 studentów. Mateusz Stopka-Gadeja, otrzymując 348 głosów został wybrany na nowego przewodniczącego Samorządu Studenckiego PPUZ w Nowym Targu.

W tym roku studenci PPUZ mogli oddać swój głos na wybranego kandydata za pomocą środków komunikacji elektronicznej, z wykorzystaniem technologii informatycznych zapewniających kontrolę ich przebiegu. Wybory odbywały się w dniach 15 i 16 listopada 2021 r. Frekwencja wyniosła 28,19 %.