Kwadrans Studencki – nowy program PPUZ w Nowym Targu

Kwadrans Studencki

Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu i Nowotarska Telewizja Kablowa rozpoczęły cykl comiesięcznych spotkań w ramach programu Kwadrans Studencki.

Kolejne odsłony będą dotyczyć działalności Podhalańskiej Alma Mater, pozwolą widzom bliżej poznać Społeczność Akademicką – Władze Uczelni, nauczycieli akademickich oraz studentów. Na celowniku znajdą się również tematy dotyczące szeroko rozumianej edukacji oraz inne aktualne i najbardziej nurtujące kwestie, na temat których dyskutować będą eksperci.

W pierwszym odcinku p.o. Rektora dr Bianka Godlewska-Dzioboń rozmawia z Prezesem mgr Przemysławem Bolechowskim o tegorocznej rekrutacji, nowościach w ofercie dydaktycznej, realizacji kolejnych wyzwań, w tym o przygotowaniu specjalistycznych sal informatycznych na potrzeby nowego kierunku studiów – informatyki ekonomicznej.

Serdecznie zapraszamy do oglądania – zobacz.

Już dziś zapraszamy na kolejne kadry z życia Uczelni!