Kongres i Targi LNE z udziałem studentów kosmetologii PPUZ w Nowym Targu

W dniach 26-27 marca 2022 w Expo Kraków odbył się 42. Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE. Jest to kultowe wydarzenie w branży beauty, które z każdą edycją dynamicznie się rozwija, aby zaspokoić oczekiwania wymagających profesjonalistów z dziedziny kosmetologii.

Uczestnikami tego niezwykłego wydarzenia byli również studenci z kierunku kosmetologia, którzy przez cały weekend mogli czerpać mnóstwo inspiracji i fachowej wiedzy. W programie znalazło się kilkanaście sprofilowanych sesji edukacyjnych m.in. trychologia, podologia, EKO, lifting biznesu, make-up, makijaż permanentny, stylizacja paznokci oraz stylizacja rzęs i brwi. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także premierowe pokazy firmowe w kosmetologii praktycznej. Inspiracją dla ekspertów oraz przyszłych kosmetologów do nieustannego rozwoju i poszerzania wiedzy były warsztaty eksperckie dotyczące szeroko pojętej kosmetologii i zdrowia na temat: trądziku, menopauzy, hormonów, biostymulatorów tkankowych oraz blizn.

Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE pokazują świat urody w przybliżeniu. Najświeższe trendy na rynku kosmetologicznym, profesjonalne produkty, innowacyjne urządzenia, specjalistyczna wiedza z pierwszej ręki, inspirujące dyskusje z doświadczonymi prelegentami – to wszystko mieli okazję zobaczyć i przeżyć nasi przyszli kosmetolodzy.