1 czerwca br. studenci kierunku pielęgniarstwo wraz z wykładowcą Instytutu Medycznego Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Targu, mgr Kingą Fecko-Gałowicz poprowadzili warsztaty w ramach festynu z okazji Dnia Dziecka, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Nowym Targu.
Czas spędzony z uczniami Szkoły był był pełen zaangażowania, radości oraz praktycznej wiedzy, która w przystępny sposób przybliżyła dzieciom zasady udzielania pierwszej pomocy i dbania o zdrowie, a wszystko to w przyjaznej atmosferze.


