Dr Marcin Surówka z medalem Komisji Edukacji Narodowej

Dr Marcin Surówka z medalem Komisji Edukacji Narodowej

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej Przemysława Czarnka, dr Marcin Surówka, zastępca dyrektora Podhalańskiego Ośrodka Nauk Ekonomicznych ds. dydaktycznych, kierownik Zakładu Finansów i Rachunkowości został odznaczony medalem Komisji Edukacji Narodowej za „szczególne zasługi dla oświaty i wychowania”. Uroczystość wręczenia odznaczeń odbyła się 10 listopada 2021 r. w Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Medal został wręczony doktorowi Marcinowi Surówce przez Ryszarda Pagacza – II Wicewojewodę Małopolski oraz dra hab. Piotra Bułę, prof. UEK – Prorektora ds. Projektów i Współpracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Panu doktorowi Marcinowi Surówce serdecznie gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów.

Oprac. Centrum Współpracy i Jakości