Christmas is in the air

Christmas is in the air

W dniach 10 oraz 13 grudnia 2021 roku odbyły się bożonarodzeniowe warsztaty językowe  ”Christmas is in the air” dla uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Targu oraz ze Szkoły Podstawowej w Lasku. Warsztaty zostały zorganizowane w siedzibie Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu.

Zajęcia skrupulatnie przygotowali studenci drugiego roku filologii angielskiej, a merytoryczną opieką zajęli się opiekunowie praktyk mgr Anna Brokowska, mgr Weronika Ostachowska oraz mgr Natalia Szopińska.

Studenci przygotowali wiele atrakcyjnych gier oraz ćwiczeń językowych, których celem była aktywizacja uczniów, wzbudzenie ich ciekawości językowej i spojrzenie na język angielski z innej, niecodziennej strony. Świąteczna atmosfera udzieliła się nie tylko uczniom, lecz również studentom, którzy z radością przeprowadzili zabawy językowe doskonaląc swoje umiejętności dydaktyczne.