Brązowy medal dla dr Haliny Romualdy Zięby

Brązowy medal dla dr Haliny Romualdy Zięby

Dr Halina Romualda Zięba, wieloletni nauczyciel akademicki w Instytucie Zdrowia Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu, została wyróżniona brązowym medalem Uniwersytetu Preszowskiego w Preszowie za zasługi, długoletnią współpracę oraz wparcie rozwoju Instytutu Fizjoterapii.

Dr Halina Romualda Zięba od wielu lat współpracuje również z Katolickim Uniwersytetem w Rużomberku, gdzie działa na rzecz rozwoju kierunku fizjoterapia, wspiera również organizacje międzynarodowych konferencji naukowych.

Najbliższe  tego typu wydarzenie naukowe – Kongres NEUROREHAB, odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia 2023 r. laureatka brązowego medalu jest członkiem komitetu naukowego tego Kongresu.

Pani Doktor serdecznie gratulujemy i życzymy niestygnącego zapału w podejmowaniu kolejnych wyzwań na rzecz nauki i rozwoju kierunku fizjoterapia.