27. Podhalańskie Targi Budownictwa & Odnawialnych Źródeł Energii

Od 27 lat na Podhalu goszczą Targi Budownictwa, Instalacji, Wnętrz, które zawsze odbywają się w maju w tym roku – 11 i 12 maja w Miejskiej Hali Lodowej, gdzie zaprezentowane zostaną najnowsze produkty i materiały stosowane w budownictwie.

W tym roku wśród ekspozycji znajdzie się również oferta mebli, wyposażenia wnętrz, najnowszych trendów w aranżacji. Branżę Odnawialnych Źródeł Energii zaprezentuje kilkanaście firm.
Będą to producenci, hurtownicy, instalatorzy. Pokażą najnowsze energooszczędne, ekologiczne, rozwiązania do ogrzewania, wentylacji  i fotowoltaiki.  Skorzystać będzie można również z fachowego doradztwa, wycen oraz porównania tych samych produktów u różnych producentów. Targom będą  towarzyszyć pokazy specjalistów robót wykończeniowych i fachowe porady.

Na wydarzeniu Akademię Nauk Stosowanych w Nowym Targu tradycyjnie reprezentować będzie Instytut Techniczny: nauczyciele akademiccy oraz studenci. Na stoisku kierunku architektura odbędą się warsztaty dla dzieci z rysunku oraz inne atrakcje. Przedstawiciele Instytutu Technicznego pochwalą się swoimi pracami i projektami przygotowywanymi w trakcie zajęć praktycznych realizowanych w toku studiów. Jest to więc doskonała okazja, aby wszyscy którzy zastanawiają się nad podjęciem studiów na kierunku architektura uzyskali cenne informacje dotyczące całego procesu kształcenia. Zapraszamy na stoisko Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Targu.

Podczas Targów dr Bianka Godlewska-Dzioboń, Rektor Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Targu wyróżni nagrodą specjalną wyróżniającą się firmę, odbędą się również konkursy dla wystawców – zostaną wręczone „ZŁOTE CIUPAGI” za najlepszy produkt prezentowany na targach. Nagrodę wręczy Burmistrz Miasta Nowego Targu w kategorii produkt regionalny „Nr 1 na PODHALU”.

Zapraszamy do pobierania rabatu na bilet pod linkiem.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie Organizatora.