Ułatwienia dostępu

Praca szuka fizjoterapeuty

Całkiem niedawno obroniłeś dyplom magistra fizjoterapii lub wkrótce będziesz go bronił i zastanawiasz się co dalej?
A może pracujesz już w zawodzie i szukasz nowych możliwości rozwoju?
Jeśli tak, to zapraszamy Cię do Francji! Nie znasz języka francuskiego? Żaden problem, przygotujemy Cię do wyjazdu!
Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy IPF medical, specjalizującą się w rekrutacji personelu medycznego dla francuskich placówek medycznych. Już od 2014 r. pomagamy polskim fizjoterapeutom podjąć pracę we francuskich szpitalach, klinikach, centrach rehabilitacji, domach seniora itd., kompleksowo przygotowując ich do wyjazdu.
Abyś mógł podjąć pracę we Francji potrzebna jest nostryfikacja Twojego dyplomu i znajomość języka francuskiego. Proces przygotowania do wyjazdu trwa około 6 miesięcy i jest bezpłatny dla kandydatów, którzy wyjeżdżają z nami do Francji na okres 10-ciu miesięcy. Co więcej, nie pobieramy prowizji od późniejszego wynagrodzenia fizjoterapeuty, ponieważ umowa o pracę podpisywana jest bezpośrednio z francuskim pracodawcą!
Na rozmowie rekrutacyjnej ustalimy, jak wyglądają Twoje preferencje co do pracy z pacjentem (czy jesteś bardziej nakierowany na ortopedię z traumatologią i neurologią, czy też preferujesz pracę z pacjentem geriatrycznym lub pracę w termach (odpowiednik naszego sanatorium). W zależności od Twoich preferencji, będziesz mógł pracować w szpitalu, klinice, centrum rehabilitacji, ośrodku opieki średnio lub długoterminowej, domu seniora, termach lub gabinecie.
Poniższa oferta dotyczy CENTRUM REHABILITACJI FUNKCJONALNEJ usytuowanego w centralno-wschodniej części Francji.
Obowiązki
• Miejsce pracy: Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej – Francja, region Burgundia-Franche-Comté, departament Côte-d’Or, miasto Dijon
• Zadania: praca na oddziale hospitalizacji kompleksowej w świetnie wyposażonych salach do rehabilitacji (dostępne m.in. egzoszkielety, system analizy chodu (Kintrack), urządzenie EzyGain do rehabilitacji i reedukacji chodu oraz wanny do balneoterapii), w zespole 13 fizjoterapeutów. Rehabilitacja pacjentów dorosłych i geriatrycznych w zakresie m.in.: neurologii (np. urazy głowy, rdzenia kręgowego, udar mózgu, stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona itd.) oraz ortopedii i traumatologii (np. rehabilitacja po wymianie stawu barkowego, biodrowego, kolanowego itd. oraz po urazach wielonarządowych).
• Czas pracy: pełen etat, od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 – 17:00.
Oferujemy
• Francuską umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
• Wynagrodzenie ok. 3000 € brutto/ miesiąc (czyli ok. 13 000 zł brutto/ miesiąc) + premia za staż pracy.
• Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na pierwsze 2 miesiące pobytu (kawalerka typu studio: koszt ok. 80 €/ miesiąc), a następnie pomoc IPF medical w wynajęciu mieszkania (orientacyjny koszt wynajmu to ok. 450 – 550 €/ miesiąc).
• Bezpłatny kurs języka francuskiego on-line z lektorem.
• Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
• Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.
• Stałe wsparcie po wyjeździe.
Zapraszamy do procesu rekrutacyjnego osoby, które posiadają (lub wkrótce uzyskają):
• Wykształcenie kierunkowe: dyplom licencjata lub magistra fizjoterapii,
• Minimum 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
Francja czeka na Ciebie! Zostań fizjoterapeutą w kraju słońca i uśmiechu!
Koniecznie prześlij do nas swoje CV! Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe!
CV prześlij bezpośrednio na adres katarzyna.khoury@ipfmedical.pl lub na adres ogólny rekrutacja@ipfmedical.pl

Masz pytania? Zadzwoń do nas:
Katarzyna Khoury tel. +48 503 090 703
Do CV prosimy dołączyć Klauzulę RODO o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IPF Medical 2 Sp. z.o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Piekary 7, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95-46-WE (RODO).