Ułatwienia dostępu

Praca – Architekt

Pracownia +ARCHITEKTURA z siedzibą w Białce Tatrzańskiej poszukuje do pracy architekta.

Wymagania:
Ukończone studia wyższe na kierunku architektura
Znajomość przepisów prawa inwestycyjnego (prawo budowlane, rozporządzenie w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, rozporządzenie w sprawie zakresu i formy projektu budowlanego)
Znajomość programów: REVIT Architecture, 3DS MAX
Kreatywność
Zaangażowanie
Sumienność
Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze projektowym

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie koncepcji projektów architektonicznych
Przygotowywanie projektów budowlanych
Koordynacja międzybranżowa

Oferujemy:
Umowa na 1 etat
Możliwość odbycia kursów z zakresu REVIT Architecture, 3DS MAX
Prace w stabilnej firmie oraz świetnej atmosferze z młodym zespołem

Praca stacjonarna w Białce Tatrzańskiej
CV oraz portfolio proszę przesyłać na adres biuro.plusarchitektura@gmail.com do dnia 9 czerwca, po tym terminie skontaktujemy się z wybranymi osobami w celu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej