Ułatwienia dostępu

Kosmetolog w My Beauty Clinic – Jabłonka

Nazwa firmy:My Beauty Clinic
Miejsce pracy:Jabłonka
Kontakt:660883700

Gabinet My Beauty Clinic z Jabłonka w związku z prężnym rozwojem poszukuje na stanowisko: Kosmetolog

Poszukujemy osoby z pasją i zaangażowaniem, komunikatywnej, lubiącej rozwój i pracę z ludźmi.

Twój zakres obowiązków:

-przeprowadzenie konsultacji kosmetologicznych,

-dopasowywanie zabiegów do potrzeb klienta,

-wykonywanie zabiegów na twarz i ciało, miłe widziane będzie doświadczenie w pracy z urządzeniami

-dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Nasze wymagania:

-wykształcenie kosmetologiczne (może być studentka studiów zaocznych),

-rozwinięte zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista,

-doświadczenie min 1 rok pracy na stanowisku kosmetologa,

-dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

-część lub cały etat,

-przeszkolenie w wykonywaniu zabiegów,

-miłą atmosferę i możliwość stałego rozwoju.

Zgłoszenie proszę przesyłać na

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”